Skip to main content

O firme

Agentúr či profesionálov v oblasti PR je veľa. Viac ako veľa. Ale vy by ste mali mať vedľa seba odborníka, ktorý rozumie vašej reči a vaše sny premení na realitu. Rozumie slovu a faktom, pričom nezabúda na emócie. Som Tomáš a v médiách, na komunikačných oddeleniach rôznych inštitúcií a firiem, či PR biznise sa pohybujem viac ako 17 rokov.

Po doktorandskom štúdiu ma zlákali médiá a od vystrihovania článkov som prešiel k ich písaniu. Bol som ekonomický novinár v denníku SME. Kamery a svetlá boli mojou ďalšou zastávkou a ako redaktor spravodajstva v televízii Markíza som pokračoval v ekonomických témach. Zlákali ma európske inštitúcie a necelý rok som strávil ako tlačový tajomník Zastúpenia Európskej komisie na Slovensku. Neskôr som pôsobil ako hovorca mestskej časti Bratislava-Staré Mesto, či ako manažér pre styk s verejnosťou a manažér krízovej komunikácie stavebnej firmy Váhostav-SK. 

Od októbra 2018 ponúkam moje doterajšie pracovné skúsenosti pre viacerých klientov z rôznych oblastí. Rovnako pôsobím ako konzultant Svetovej banky pre jej projekty na Slovensku i v zahraničí.

Život však stále prináša výzvy a po zvládnutí viac ako 300-kilometrovej cesty po vlastných som prijal tú, ktorá čakala na mňa. Prekročil som vlastný tieň pohodlia, založil si firmu a pustil sa do sféry poskytovania PR služieb, konzultácii v oblasti médií a práce s novinármi.

Ako vyštudovanému ekonómovi mi vždy záleží na faktoch, číslach a argumentoch. Využívam ich nielen v mojom profesionálnom živote, ale viac ako desať rokov ich uplatňujem aj ako vysokoškolský pedagóg. Pôsobím na Fakulte ekonómie a podnikania Paneurópskej vysokej školy v Bratislave a ako hosť prednášam študentom na Obchodnej fakulte Ekonomickej univerzity v Bratislave.